O NÁS

V roce 1991 jsme se začali zabývat renovací historických amerických kamen. Postupně jsme začali tato kamna také vykupovat a prodávat. Během předchozích let naší činnosti jsme zrenovovali několik desítek amerických kamen nejrůznějších typů s různou mírou jejich poškození. Za tuto dobu jsme získali cenné zkušenosti jak správně postupovat při renovaci až 100 let starých amerických kamen.

Při renovaci vycházíme z našich dlouholetých zkušeností a při výměně poškozených dílů kamen používáme především nové díly odlité podle originálních dílů a modelů. Zároveň spolupracujeme s několika slévárenskými provozy, které mají zkušenosti s odléváním i některých složitých dílů.

Našim zákazníkům můžeme nabídnout téměř všechny služby spojené s americkými kamny: prodej - výkup - renovaci.

Všechna kamna od nás jsou plně funkční a můžete si v nich bez obav zatopit a potěšit se nejen jejich funkcí, ale i vzhledem.

V roce 2013 jsme ještě navíc rozšířili sortiment o moderní krbová kamna především těchto značek: SAEY, JOTUL, KRATKI, HS Flamingo,  THORMA a ROMOTOP.

2. - 5.9.2004 jsme se zúčastnili výstavy TEPLO a DOMOV, Výstaviště Lysá nad Labem. Děkujeme všem, kteří navštívili náš stánek.

Od počátku spolupracujeme také se zahraniční firmou z Holandska, která má dlouholeté zkušenosti a to nejen s americkými kamny.